Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів: х2-4х-5 х2+х+3​


Ответы на вопрос

Отвечает Корягина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

1) D = (-4)²-4*1*(-5) = 16+20 = 36

D > 0: 2 корня

2) D = 1²-4*1*3 = 1-12 = -11

D < 0: 0 корней