Знайти найбільше та найменше значення функції на даному відрізку y=x²+8/x-1 [-3;0]


Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Никита.

Ответ:

ОСЬ ↓

Найбільше значення функції на відрізку [-3;0] досягається при x=-3 і дорівнює (-3)²+8/(-3-1)=9+2=11.

Найменше значення функції на відрізку [-3;0] досягається при x=0 і дорівнює 0²+8/0-1, що не визначено.

(відміть як найкраще )