ТЕРМІНОВО!!! Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції у=х3-5 у точці з абсцисою

х0=-2​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжик Влада.

Ответ:

Объяснение:

уравнение касательной в точке х0

у=у(х0)+у'(х0)(х-х0)

угловой коэффициент равен у'(х0)

у'=3х²

у'(-2)=3*(-2)²=12

формула производной

(х^а)'=а*х^(а-1)