Допоможіть будь ласка.7а+7b/b6 в шостій степені *b3 в кубі /а+b. Будь ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Саша.

Ответ:

Объяснение:

(7a+7b)/b^6 * b³/(a+b)=7(a+b)/b^6 *b³/(a+b)=7/b³=7b^(-3)