СРОЧНО!!!! ДАЮ 100 БАЛІВ ЗА РОЗВЯЗАННЯ 1) 5х в кубі +(3х+2y)(9х в квадраті - 6ху + 4у в квадраті

) +19у в кубі, якщо х = одна друга, у = дві треті 2) 28у в кубі + (5х - у )(25х в квадраті + 5ху + у в квадраті) - 61х в кубі, якщо х = три четверті , у = одну цілу дві треті ...

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Оля.
1)(5*1\8+(3/2+4/3))(9*1/2-2+4*4/9)+38/3=(5/8+17/6)(9/4-2+16/9)+38/3=83/24*73/16+38/3=6059/864+38/3=17003/864=19 целых 587/864