В класі навчається 30 учнів, 25 з них відвідують хімічний гурток, 5 – фізичний гурток. Яка

ймовірність того, що навмання вибраний учень виявиться членом хімічного гуртка?

Ответы на вопрос

Отвечает Аверьянов Владимир.

Відповідь:

P(A)=m/n

n=30

m=25

P(A)=25/30=5/6

Отвечает Беликова Малия.

Ответ:

0,83

Объяснение:

Ймовірність того, що навмання вибраний учень виявиться членом хімічного гуртка дорівнює:

Р = 25/30 = 5/6 ≈ 0,83

Ймовірність дорівнює: відношення числа сприятливих результатів розділити на загальне число всіх рівновозможних результатів.