У класі 16 учнів відвідують математичний гурток, а решта 12 учнів-хімічний гурток. Яка частина

учнів класу відвідує математичний гурток?

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанцева Рада.

16/(16+12)=16/28=4/7