з автостоянки по автошляху вирушили легковий автомобіль зі швидкістю 72 км/год та вантажна машина

зі швидкістю 56 км/год. яка відстань буде між ними через 1 год 30 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Павел.

Ответ:

Объяснение:

1 год 30 хв = 1,5 год

72 * 1,5 = 108 км проїхав легковий автомобіль

56 * 1,5 = 84 км проїхала вантажна машина

108 - 84 = 24 км така  відстань буде між ними через 1 год 30 хв