вкладник взяв в банку спочатку 255 своїх грошей,потім одну четверту тих,що залишилось і ще 640 грн.

після цього у нього залишилось на рахенку 260 грн. яким був вклад?

Ответы на вопрос

Отвечает Китаев Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай вклад складав - х грн., тоді залишок після того як вкладник взяв 255 грн. складає (х - 255) грн., а потім одну четверту тих, що залишилось і ще 640 грн то він зняв  1/4 *(х - 255) - 640грн. (1/4 = 0,25) . Складемо рівняння:

х- 255 - 1/4 * (х - 255) - 640 = 260

х- 255 - 0,25 х + 63,75 - 640 = 260

0,75 х - 831,25 = 260

0,75 х =  831,25 + 260

0,75 х = 1091,25

х = 1091,25 : 0,75

х = 1455 грн. таким був початковий вклад

Отвечает Посягина Снежанна.

Вітаю.

Відповідь: 1455 грн ,

такі задачі розв'язуємо "з кінця"