Вкладник взяв з банку 25% своїх грошей, потім тих, що залишились, і ще 640. Після цього у нього на

рахунку залишилось 260 гривеь. Який був вклад?

Ответы на вопрос

Отвечает Зодбоева Цэригма.

Ответ: 1200 грн.

Пошаговое объяснение:

Пусть х -величина вклада.

х-0,25х-640=260

0,75х=260+640=900

х=900*4:3=1200