5. Промінь ВА проходить між сторонами СВК, що дорівнює 65°. Відомо, що СВА менший від ABK на 19°.

Обчисли градусну міру цих кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоголенко Денис.

Ответ:

∠СВА= 23°, ∠АВК=42°

Объяснение:

Дано: ∠СВК=65°, ВА-промінь

∠СВА+19°=∠АВК

Знайти:∠СВА-?, ∠АВК-?

Розв'язання:

∠СВК=∠СВА+∠АВК = 65°

Нехай ∠СВА=х, тоді ∠АВК=х+19°, тоді ∠СВК=х+х+19, що дорівнює 65°.

Маємо рівняння:

х+х+19=65

2х+19=65

2х=65-19

2х=46

х=23

Маємо: ∠СВА=х = 23°, ∠АВК=х+19=23+19=42°

Відповідь: ∠СВА= 23°, ∠АВК=42°