БУДЬ ЛАСКА!! дано: 2 < a < 5 і 1 < b < 3 оцініть значення виразу: 2а/5b варіанти: 1)

4/5<2a/5b<2/3 2) 2< 2a/5b< 10/15 3) 4/5< 2a/5b< 6/25

Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

1) 4/5<2a/5b<2/3

Объяснение:

2 < a < 5 | •2 (щоб вийшло 2а треба домножити на 2)

4 < 2a < 10

1 < b < 3 | •5 (щоб було 5b треба домножити на 5)

5 < 5b < 15

\frac{4 < 2a < 10}{5 < 5b < 15} = \frac{4 < 2a < 2}{5 < 5b < 3}=\frac{4}{5} < \frac{2a}{5b} < \frac{2}{3}