Помогите пожалуйста Між якими двома послідовними цілими числами розташоване на координатній

прямій число √61? а) 5 та 6 б) 6 та 7 в) 7 та 8 г) 8 та 9

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

В

Объяснение:

число менше 61, яке є повним квадратом, це число 49=7*7, а число більше за 61 є 64=8*8, тому

√49<√61<√64

7<√61<8