Відомо, що f(x)=-3x+7. Знайти значення х, при якому f(x)=-2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Знаемский Андрей.

Ответ:

Замість х треба підставити -2

-3*(-2) + 7 = 6+7 = 13

Объяснение: