Срочно 50б Чи є пара чисел (1; - 3) розв'язком системи рівнянь x+y=-2,\\ 7x ^ 2 + y ^ 2 =10 З

розв'язком ​

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Щоб перевірити, чи є пара чисел (1, -3) розв'язком системи рівнянь, потрібно підставити x = 1 та y = -3 у обидві рівності та перевірити, чи обидві рівності справджуються.

Підставляючи x = 1 та y = -3 у перше рівняння, ми отримуємо:

1 + (-3) = -2

Це рівняння справджується.

Підставляючи x = 1 та y = -3 у друге рівняння, ми отримуємо:

7(1)^2 + (-3)^2 = 7 + 9 = 16

Це рівняння теж справджується.

Отже, пара чисел (1, -3) є розв'язком даної системи рівнянь.