Через яку з даних точок проходить графік функції у = х2 - 3?


Ответы на вопрос

Отвечает Самойловских Алексей.

Графік функції у = х² - 3 є параболою з вершиною в точці (0, -3) і відкриттям догори.

Точки, які проходять через цю параболу можна знайти, підставляючи різні значення х у вираз х² - 3 і обчислюючи відповідні значення у. Наприклад:

Якщо х = 1, то у = 1² - 3 = -2, тобто точка (1, -2) лежить на графіку.

Якщо х = -2, то у = (-2)² - 3 = 1, тобто точка (-2, 1) також лежить на графіку.

Якщо х = 3, то у = 3² - 3 = 6, тому точка (3, 6) також належить до графіку.

Таким чином, графік функції проходить через точки (1, -2), (-2, 1) та (3, 6).