Обчисли, не виконуючи побудови, координати точки перетину графіків лінійних функцій:y=x+2 і y=3x−2.


Ответы на вопрос

Отвечает Вандышев Макс.

Ответ:

y = x + 2 \:  \: y = 3x - 2  \\ y = x + 2 \\ y = x - 2 \\ x + 2 = 3x - 2 \\ x = 2 \\ y = 2 + 2 \\ y = 4 \\ (x \:  \: y) = (2 \:  \: 4) \\ 4 = 2 + 2 \\ 4 = 3 \times 2 - 2 \\ 4 = 4 \\ 4 = 4 \\ (x \:  \: y) = (2 \:  \: 4)

надеюсь помогла