Обчисли,не виконуючи побудови,координати точки перетину графіків лінійних функцій:y=x+4 і y=5x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Селина Оля.

Ответ:

x = 1; y = 3

Объяснение:

x+2=5x-2

4x = 4

x = 1

y = x + 2 = 1 + 2 = 3