3. Не выполняя построения, найдите координаты точек пересечения графика функции y = –0,3x + 5 с

осями координат. 4. При каком значении k график функции y = kx+4проходит через точку А( – 3; – 17)?

Ответы на вопрос

Отвечает Игорова Алина.

Відповідь:

Пояснення:

Графік функції y = –0.3x + 5 перетинає вісь y у точці (0, 5), оскільки при x = 0 маємо y = 5. Щоб знайти точку перетину з віссю x, потрібно розв’язати рівняння –0.3x + 5 = 0. Звідси отримуємо x = 5 / 0.3 ≈ 16.67. Отже, графік функції перетинає вісь x у точці (16.67, 0).

Щоб знайти значення k для якого графік функції y = kx + 4 проходить через точку А(–3; –17), потрібно підставити координати точки А у рівняння функції: –17 = k * (–3) + 4. Звідси отримуємо k = (–17 – 4) / (–3) = 7.

Отже, при значенні k=7 графік функції y = kx + 4 проходить через точку А(–3; –17)