Срочно! Потрібна допомога! Доведи,що значення виразу -4/17(1.7-2 1/8 b)-0.5(b-4 1/5) не залежить

від значення змінної

Ответы на вопрос

Отвечает Бортнік Ія.

 -  \frac{4}{17} (1.7 - 2 \frac{1}{8} b) - 0.5(b - 4 \frac{1}{5} ) =  -  \frac{4 \times 17}{17 \times 10}  +  \frac{4 \times 17}{17 \times 8} b - 0.5b +  \frac{1 \times 21}{2 \times 5}  =  - 0.4 + 0.5 b- 0.5b + 2.1 =  - 0.4 + 2.1 = 1.7