Установіть відповідність між рівняннями, які відповідають умовам (1 – 4) та їх коренями (А – Е).

1 Значення виразу 2,5х + 3(0,5х –1,8) дорівнює –3,8 2 Вирази 7 – 2х та 9х – 8(х + 1) набувають рівних значень. 3 Значення виразу 3(х + 1,4) –6,4 на 0,7 менше від значення виразу 8х – 15(х – 1,1). 4 Значення виразу х + 8 у 7 разів менше від значення виразу 90 – 3х. А-11 Б-5 В-3,4 Г-1,8 Д-0,4 Е-(-5)

Ответы на вопрос

Отвечает Blinkov Nikita.

1. 2,5х + 3(0,5х - 1,8) = - 3,8

2,5х + 1,5х - 5,4 = - 3,8

4х = 5,4 - 3,8

4х = 1,6

х = 1,6 : 4

х = 0,4

Вiдповiдь: Д - 0,4.

- - - - - - - - - - - -

2. 7 - 2х = 9х - 8(х + 1)

7 - 2х = 9х - 8х - 8

7 - 2х = х - 8

7 + 8 = х + 2х

3х = 15

х = 15 : 3

х = 5

Вiдповiдь: Б - 5.

- - - - - - - - - - - -

3. 3(х + 1,4) - 6,4 + 0,7 = 8х - 15(х - 1,1)

3х + 4,2 - 5,7 = 8х - 15х + 16,5

3х - 1,5 = - 7х + 16,5

3х + 7х = 16,5 + 1,5

10х = 18

х = 18 : 10

х = 1,8

Вiдповiдь: Г - 1,8.

- - - - - - - - - - - -

4. (х + 8) · 7 = 90 - 3х

7х + 56 = 90 - 3х

7х + 3х = 90 - 56

10х = 34

х = 34 : 10

х = 3,4

Вiдповiдь: В - 3,4.