Вопрос • без отве Скільки коренів має квадратне рівняння x² - 6x + 9 = 0 ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ксения.

Ответ:

Квадратне рівняння має два корені.

Щоб перевірити це, можна використати формулу дискримінанту D = b² - 4ac, де a, b та c - коефіцієнти квадратного рівняння ax² + bx + c = 0.

У даному рівнянні a = 1, b = -6, c = 9. Підставляємо ці значення у формулу дискримінанту:

D = (-6)² - 4(1)(9) = 36 - 36 = 0.

Якщо дискримінант дорівнює 0, то квадратне рівняння має два рівні корені, тобто є двійним коренем. Отже, дане квадратне рівняння має два корені, які дорівнюють 3.

Отвечает Куйбышев Александр.

Ответ:

Це квадратне рівняння має один корінь

Объяснение:

Щоб це зрозуміти, можна скористатися формулою дискримінанту: D = b² - 4ac, де a, b і c - це коефіцієнти квадратного рівняння ax² + bx + c = 0. Якщо D > 0, то рівняння має два різних корені; якщо D = 0, то рівняння має один корінь; і якщо D < 0, то рівняння не має розв'язків в дійсних числах.

Застосуємо цю формулу до даного рівняння: D = (-6)² - 4(1)(9) = 0. Отже, дискримінант дорівнює нулю, що означає, що це квадратне рівняння має один корінь.