1. Функцiю задано формулою у=3x²+4. Знайдіть: a) значення функції, якщо значення аргументу дорівнюе

-1; 1; 2; б) за якого значення аргументу значення функції дорівнює 4. срочно пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

у = 3x² + 4

а) якщо х = - 1, то у = 3x² + 4 = 3•(-1)² + 4 = 7;

якщо х = 1, то у = 3x² + 4 = 3•1² + 4 = 7;

якщо х = 2, то у = 3x² + 4 = 3•2² + 4 = 16;

б) якщо у = 4, то 3х² + 4 = 4, 3х² = 0, х = 0.