Функцію задано формулою у= 10x+1.Знайдіть значення функції, якщо x=5 СРОЧНО ПРОШУ ДАЮ 50 БАЛЛОВ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Ответ:

51

Объяснение:

x=5

y(5)=10*5+1=50+1=51

Отвечает Ли Екатерина.

Объяснение:

х = 5

у = 10х + 1 = 10 * 5 + 1 = 50 + 1 = 51