Чи є число 8 коренем рівняння y+6=17​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Настя.

Ответ:

8 не є копенем рівняння

Объяснение:

підставимо замість у 8

8+6=17

14 не дорівнює 17

Отвечает Воронина Лиза.

Объяснение:

у+6=17

у=17-6

у=11

ответ: 8 не является корнем уравнения