Чому дорівнює сума коренів рівняння x² +56x-21 =0срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Сребро Даня.

Объяснение:

Для розв'язання цього завдання можна скористатися формулою Вієта, яка дає зв'язок між коефіцієнтами рівняння та його коренями. Зокрема, для квадратного рівняння вигляду ax²+bx+c=0, сума його коренів визначається як -b/a.

Отже, застосовуючи формулу Вієта до рівняння x²+56x-21=0, отримаємо:

сума коренів = -b/a = -(56/1) = -56

Отже, сума коренів рівняння x²+56x-21=0 дорівнює -56.

Отметьте пожалуйста как лучший ответ