В ящику 15 білих кульок і 20 синіх.Яка ймовірність витягти навмання 1)одну білу кульку 2)синю

кульку СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Никита.
Ймовірність витягти одну білу кульку можна обчислити як відношення кількості білих кульок до загальної кількості кульок в ящику:
P(біла кулька) = кількість білих кульок / загальна кількість кульок = 15 / (15 + 20) = 0.4286 або 42.86%

Отже, ймовірність витягти одну білу кульку дорівнює 0.4286 або 42.86%.

Ймовірність витягти одну синю кульку можна також обчислити як відношення кількості синіх кульок до загальної кількості кульок в ящику:
P(синя кулька) = кількість синіх кульок / загальна кількість кульок = 20 / (15 + 20) = 0.5714 або 57.14%

Отже, ймовірність витягти одну синю кульку дорівнює 0.5714 або 57.14%.