Розв’язати рівння 3x - (2x + 3)/2 = (x + 6)/3 Даю 80 балів!!срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Амирасланов Равил.

Ответ:

ответ на фотке вроди правильно


Отвечает Жданова Катя.

Ответ:

х=21/10

Объяснение:

1.)

Спростити вираз

Розкрийте дужки

Приведіть до спільного знаменника

Складіть дроби з однаковими знаменниками

Помножте числа

Об'єднайте таких членів

Щоб усунути знаменники, помножте всі члени рівняння на те саме число

Скоротіть знаменник

Розкрийте дужки

Розкрийте дужки

3х+-(2х+3)/2=(х+6)/3

12х-9=2х+12

Додати 9  до обох частин

Спростити вираз

Відніміть 2 з обох частин.

Спростити вираз

х=21/10