4. Доведи, що пара чисел (1; 2) є розв'язком системи. (2,5x – 2,5 = 0, 1 1 4 a) B) [ x + y - 3 = 0,

| x - y + 1 = 0; |2x+3y – 8 = 0, 4x - y – 2 = 0; 6) г) 2 х 6 = 0; 0,35x+1,6y - 3,55 = 0, y 5 + 7 42 = 0 срочно даю 50 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юлдашбаева Ильнара.

Ответ:Для доведення того, що пара чисел (1; 2) є розв'язком системи рівнянь, необхідно підставити числа x = 1 та y = 2 в дану систему рівнянь і перевірити, чи виконуються всі рівності.

Для системи рівнянь (2,5x – 2,5 = 0, x + y - 3 = 0, x - y + 1 = 0, 2x+3y – 8 = 0, 4x - y – 2 = 0), маємо:

2,5x – 2,5 = 2,5(1) – 2,5 = 0, що виконується;

x + y - 3 = 1 + 2 - 3 = 0, що виконується;

x - y + 1 = 1 - 2 + 1 = 0, що виконується;

2x+3y – 8 = 2(1) + 3(2) - 8 = 0, що виконується;

4x - y – 2 = 4(1) - 2 – 2 = 0, що виконується.

Отже, всі рівності системи рівнянь виконуються при x=1 та y=2, тому пара чисел (1;2) є розв'язком даної системи.