ДАЮ 27 БАЛІВ Знайдіть значення виразуякщо(Допоможіть будь-ласочка , без спама )(Якщо ви добре

знаєте алгебру чи геометрію , можете подивитися мої запитання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаркавенко Алексей.

Ответ: -0.5

Объяснение:

\frac{sina-cosa}{sina+cosa}= \frac{\frac{sina}{cosa}-\frac{cosa}{cosa}  }{\frac{sina}{cosa}+\frac{cosa}{cosa}  }=\frac{tga-1}{tga+1} =\frac{1/3-1}{1/3+1}= -\frac{2}{3}: \frac{4}{3}=-0.5