срооочнрооо За три тижні відремонтували 140 км дороги. За перший тиждень – 20 % всієї дороги, а

також 50% відремонтованої другого тижня. Скільки кілометрів дороги відремонтували на третьому тижні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Игорь.

Відповідь:

140:100*20%=28км- дороги в перший тиждень

140:100*50%=70км- дороги в другий тиждень

70+28=108км- дороги за 1 и 22

140-108=32км- за третій тиждень