За три тижня відремонтували 69 км дороги. За перший тиждень відремонтували 3/5 дороги,

відремонтованої за третій тиждень, а за другий - 70 % дороги, відремонтованої за третій тиждень. Скільки кілометрів дороги відремонтували за ДРУГИЙ тиждень? * У відповідь запишіть тільки ЧИСЛО. *

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Елизавета.

3/5 = 6/10 = 0,6     70% = 70/100 = 7/10 = 0,7

3-я неделя - х км

1-я неделя - 0,6х км

2-я неделя - 0,7х км

Всего 69 км

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение: х + 0,6х + 0,7х = 69

                    2,3х = 69

                    х = 69 : 2,3

                    х = 30

0,7х = 0,7 · 30 = 21 (км) - отремонтировали за вторую неделю

Вiдповiдь: 21.