За три тижні відремонтували 69 км дороги. За перший тиждень відремонтували дороги, відремонтованої

за третій тиждень, а за другий – 70% дороги, відремонтованої за третій тиждень. Скільки кілометрів дороги ремонтували кожного тижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мясников Юра.

36+32=68% - отремонтировали за 2 дня

100-68%=32%- за третий день

47,6/32= 1,4875км- приходится на 1%

1,4875*36= 53,55км- в первый день

1,4875*32= 47,6км- во второй день

53,55+47,6= 101,15км- за первый и второй дни