За три тижні відремонтували 69 км дороги. За перший тиждень відремонтували 60 % дороги,

відремонтованої за третій тиждень, а за другий – 70% дороги, відремонтованої за третій тиждень. Скільки кілометрів дороги ремонтували кожного тижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Любченко Андрей.

Пошаговое объяснение:

за третій тиждень х

за перший тиждень 60%=0,6х

за другий тиждень 70%=0,7х

всього 69

складемо рівняння

х+0,6х+0,7х=69

2,3х=69

х=69:2,3

х=30 км третього тижняя

30*0,6=18 км першогго тижняя

30*0,7=21 км другого тижняя