Теңсіздіктің бнтін шешiмiн табыңыз: x² - 3x - 4 < 0. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Mehmed Halim.

Ответ:

х²=х×х=2Х

2Х-3Х-4=-Х-4

Х=-4

-4< 0.