Теңсіздіктің бүтін шешімін табыңыз x²-3x-4<0​


Ответы на вопрос

Отвечает Володько Полина.

Ответ:

x²-3x-4<0

x²-3x-4=0

D=b²-4ac=9-4*(-4)=9+16=25

x1,2=-b±√D/2a

x1=3+5/2=8/2=4

x2=3-5/2=-2/2=-1

Әрі қарай, формула бойынша ыдыраймыз:

a(x-x1)(x-x2)=(x-4)(x+1)

(x-4)(x+1)<0

x-тің орнына сандарды алмастырамыз, сосын аламыз:

x∈(-1;4)

Объяснение: