Теңсіздіктің бүтін шешімдерін табыңыз : х2 - 11х + 30 < 0


Ответы на вопрос

Отвечает Скурихина Елизавета.

х^2-11х+30=0

а=1,b=11,c=30

D=b^2-4ac=11×11-4×1×30=121-120=1

x1=11-1/2=10/2=5

x2=11+1/2=12/2=6