У зростаючій геометричній прогресії (bn) b2 * b6 = 25 Знайдіть b4


Ответы на вопрос

Отвечает Ананина Ксения.

Ответ: 5.

Объяснение:

(bn) - геометричній прогресії

b2 * b6 = 25

----

Знайдіть b4

----------

b1q * b1*q^5 = 25;

(b1*q^3)^2=25;

b(4)= b1*q^3 =√25 = 5.