Функцію задано формулою У=1/5х+1 яка з точок належить графіку цієїфункції: 1) (0;2) 2) (5;0) 3)

(10;-3) 4) (-5;0) Будьласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Алина.

Ответ:

Перевіримо кожну з точок, підставивши їх координати в формулу:

1) При x = 0: У = 1/5 * 0 + 1 = 1, отже точка (0;2) не належить графіку.

2) При x = 5: У = 1/5 * 5 + 1 = 2, отже точка (5;0) не належить графіку.

3) При x = 10: У = 1/5 * 10 + 1 = 3, отже точка (10;-3) не належить графіку.

4) При x = -5: У = 1/5 * (-5) + 1 = 0, отже точка (-5;0) належить графіку.

Відповідь: 4) (-5;0)