СРОЧНО ПАЖАЛУСТА ПРОШУ ПОМОЖІТЬ!!! даю БАГАТО БАЛОВ!!! (РОЗВ'ЯЗАТИ ЗАДАЧУ ЗА ДОПОМОГОЮ СИСТЕМИ

РІВНЯНЬ)!!!! 1. Щоб нагодувати 4 коней і 12 корів, потрібно 136 кг сіна на день, а щоб нагодувати 3 коней і 20 корів 190 кг сіна. Знайдіть денну норму сіна для коня та для корови.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скареднова Ксюша.

х кг сена необходимо й коню в день

у кг сена - 1 корове

{4x+12y=136        {4x+12y=136 |:4             {x+3y=30

3x+20y=167           3x+20y=167                 3x+20y=167

{x=30-3y                 {x=30-3y                {x=30-3y     {x=30-3y        

3*(30-3y)+20y=167      11y=167-90      11y=77       y=7

{x=9

y=7

ответ: 9 кг сена необходимо 1 коню в день, 7 кг - корове