СРОЧНО ДАМ 50 БАЛЛОВ!!!!Щоб нагодувати 3 кози і 4 вівці потрібно 25кг сіна на день,а щоб нагодувати

4 кози і 3 вівці потрібно 32кг сіна на день.Знайти денну норму сіна для кози і вівці​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Раниля.

Позначимо денну норму сіна для кози як "х" і денну норму сіна для вівці як "у".

За умовою, ми маємо такі рівняння:

3x + 4y = 25 (рівняння 1)

4x + 3y = 32 (рівняння 2)

Ми можемо використати метод елімінації, щоб вирішити цю систему рівнянь. Помножимо рівняння 1 на 4 та рівняння 2 на 3:

12x + 16y = 100 (рівняння 3)

12x + 9y = 96 (рівняння 4)

Віднімемо рівняння 4 від рівняння 3:

12x + 16y - (12x + 9y) = 100 - 96

7y = 4

Отже, y = 4/7.

Підставимо значення y у рівняння 1 або 2:

3x + 4(4/7) = 25

3x + 16/7 = 25

3x = 25 - 16/7

3x = 175/7 - 16/7

3x = 159/7

x = (159/7) / 3

x = 53/7

x = 7.57

Отже, денна норма сіна для кози приблизно 7.57 кг, а для вівці - 4/7 кг або приблизно 0.57 кг.