Скоротіть дріб x^2 + 5x + 6/X^2 -2x -3


Ответы на вопрос

Отвечает Ермак Кристина.

Ответ:

______________________

\frac{x^{2}+5x+6}{x^{2}-2x-3}= \frac{(x+2)(x+3)}{(x-3)(x+1)}

______________________

не знаю вірно я записав саме рівняння але відповідь вірна 100%