Сума перших 5 членів арифметичної прогресії дорівнює 40, а різниця становить 3. Знайти перший член

арифметичної прогресії. (В мене вийшло 11 не знаю чи це правильно)​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Наташа.

Ответ:

a1=2

Объяснение:

S5= (2a1+3(5-1)/2)*5=40

2a1+3(5-1)=16

2a1+12=16

2a1=16-12

2a1=4

a1=2

Можна перевірити:

2+5+8+11+14=40