У двох ящиках лежить вісімнадцять цілих одна третя кг яблук.Маса яблук які лежать у першому ящику

становить дві третіх маси яблук, які лежать у другому ящику.Скільки кілограмів яблук лежить у кожному ящику​

Ответы на вопрос

Отвечает Синишенко Вова.

Відповідь:

7 1/3 кг яблук у першому ящику; 11 кг яблук у другому ящику.

Пояснення:

Нехай у другому ящику - х кг яблук, тоді у першому - 2/3 х кг яблук. У двох ящиках разом:

( 2/3 х + х) кг яблук. За умовою:

2/3 х + х = 18 1/3

1 2/3 х = 18 1/3

х = 18 1/3 : 1 2/3

х = 55/3 : 5/3

х = 55/3 • 3/5

х = 11  (кг) яблук лежить у доугому ящику;

2/3 х = 2/3 • 11 = 22/3 = 7 1/3 (кг) яблук у першому ящику.