Перший ящику містить 16 кг слив , що становить 8/9 від маси слив, що лежить у другому ящику і 0,8

від маси слив, що лежать у третьому ящику. Скільки кілограмів слив міститься в трьох ящиках разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Саша.

1) 16 : 8/9 = 16 : 8 · 9 = 18 (кг) - во 2-м ящике;

2) 16 : 0,8 = 160 : 8 = 20 (кг) - в 3-м ящике;

3) 16 + 18 + 20 = 54 (кг) - в 3-х ящикач аместе.

Ответ: 54 кг.