6. Яке з рівнянь є лiнiйним? A) 2x + 3 = 0; Б) 1/x = 0; B) | x | - 4 = 0; Г) (x - 1) (x - 2) = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Гаевая Диана.

Лінійним рівнянням називається рівняння, де степінь змінної (x) дорівнює 1.

Запропоновані рівняння:

A) 2x + 3 = 0 - лінійне, оскільки ступінь x - 1.

Б) 1/x = 0 - не лінійне, оскільки містить дріб та ступінь x -1.

B) |x| - 4 = 0 - не лінійне, оскільки містить модуль та ступінь x - 1.

Г) (x - 1)(x - 2) = 0 - не лінійне, оскільки містить квадратичний член (ступінь x - 2).

Отже, лінійним рівнянням є тільки рівняння A) 2x + 3 = 0