Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного і результат,якщо можливо скоротити ДОПОМОЖІТЬ!!!!ДЯКУЮ

1) 0.24 2) 0.49 3) 0.145

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Ярослав.

Ответ:

1)6/25

2)49/100

3)29/200

Объяснение:

1.Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного і результат,якщо можливо скоротити

1) 0.24

2) 0.49

3) 0.145

Решение:

1) 0.24=24/100=6/25

2) 0.49 = 49/100

3) 0.145=145/1000=29/200