2.Знайдіть суму і добуток коренів рiвняння: a) x²-7x-18=0 Б) x² + 4x-5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Ответ:

Объяснение:

a) Рівняння x² - 7x - 18 = 0

Для цього рівняння, використовуючи коефіцієнти a, b і c у рівнянні ax² + bx + c = 0:

a = 1 (коефіцієнт при x²)

b = -7 (коефіцієнт при x)

c = -18

Сума коренів (S) рівняння обчислюється за формулою: S = -b/a

S = -(-7)/1 = 7

Добуток коренів (P) рівняння обчислюється за формулою: P = c/a

P = -18/1 = -18

Отже, сума коренів цього рівняння дорівнює 7, а добуток коренів дорівнює -18.

б) Рівняння x² + 4x - 5 = 0

Для цього рівняння:

a = 1

b = 4

c = -5

Сума коренів (S) рівняння:

S = -b/a = -4/1 = -4

Добуток коренів (P) рівняння:

P = c/a = -5/1 = -5

Отже, сума коренів цього рівняння дорівнює -4, а добуток коренів дорівнює -5.