За формулою S = vt знайди шлях (у метрах), якщо: а) v = 8 м/с; t = 5 хв; б) v = 15 км/год; t = 6 хв​


Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёв Андрей.

Ответ:

Объяснение:

А) t=5*60=300c

S=8*300=2400м

Б)v=15*1000/525600=0.03 м/хв

S=0.03*6=0.18 м

Отвечает Gerasimov Bogdan.

Ответ:

Для знаходження шляху (S) за формулою S = vt, де v - швидкість у метрах в секунду, t - час у секундах, потрібно перевести час у секунди, якщо він заданий у хвилинах.

а) v = 8 м/с, t = 5 хв = 5 * 60 с = 300 сек

S = 8 м/с * 300 с = 2400 метрів

Отже, шлях у випадку а) дорівнює 2400 метрів.

б) v = 15 км/год. Переведемо швидкість в метри в секунду, бо величина t буде в секундах:

15 км/год = 15 * 1000 м/3600 с = 125/3 м/с (округлимо до десятих)

t = 6 хв = 6 * 60 с = 360 сек

S = (125/3 м/с) * 360 с = 15000 метрів = 15 кілометрів

Отже, шлях у випадку б) дорівнює 15 кілометрів.