{4- 3/10 - 1/5 } *10Хелп​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутик Владислав.

Ответ:

{4 - 3/10 - 1/5} * 10

Спершу виконаємо операції в дужках:

4 - 3/10 - 1/5 = 40/10 - 3/10 - 2/10

Тепер додамо числа з однаковими знаменниками:

(40/10 - 3/10 - 2/10) = (40 - 3 - 2) / 10 = 35/10

Тепер помножимо результат на 10:

(35/10) * 10 = (35 * 10) / 10 = 350/10

За потреби можна скоротити дріб:

350/10 = 35

Отже, вираз {4 - 3/10 - 1/5} * 10 дорівнює 35.